Neden “SAĞLIKTA SİGORTA” yaptırmalıyım ?

Sağlıklı günlerimizde hastalık veya kaza ihtimalini aklımızdan bile geçirmeyiz. Ancak bazen bir dikkatsizlik, bazen bir aksilik, ya da farkında olmadığımız bir hastalıkla aniden yüzyüze gelmek herkesin keyfini kaçırır.

Endişe başlar…

Böyle bir olayla karşı karşıya kaldığımızda tek düşüncemiz, bir an önce eski sağlığımıza kavuşmaktır. Bu durumda alacağımız hizmetin kalitesi ve hızı da çok önemlidir. İşte böyle zamanlarda devletin sağladığı imkanların yanı sıra kapsamlı sağlık hizmetlerinden yararlanırken yapacağınız masraflar o kadar yükselir ki ertelemeler ve kararsızlıklar size zaman kaybettirebilir. Oysa sağlık konusu gecikmeye gelmez. Hastalıkta erken teşhis ve tedavinin önemi gözardı edilemez.

Tüm bu sıkıntılardan ancak özel sağlık sigortasına sahipseniz korunabilirsiniz. Sağlık sigortanız varsa, tedavinizin süratle ve en iyi şekilde yapılabileceği, otel konforundaki sağlık kuruluşlarını seçme şansına sahip olursunuz. Çıkacak faturaları düşünmezsiniz.

İşte bu yüzden geç olmadan “sağlıkta sigorta” diyoruz…

Gerektiğinde kapsamlı bir sağlık hizmeti alabilmeniz için dilediğiniz teminatlarda, bütçenize uygun ”size özel sağlık paketinizi” birlikte oluşturalım. Mevcut ürünler üzerinden değil, istediğiniz teminat ve limitler üzerinden, bütçenize uygun sadece size özel olarak planlayalım. Aynı zamanda vergi indiriminden de yararlanın.

Siz hak ettiğiniz kaliteli sağlık güvencesine kavuşun, ihtiyacınız olduğunda masrafları biz üstlenelim.

Kısacası başınıza bir kaza gelmeden, bir hastalık kapınızı çalmadan önce “Sağlıkta Sigorta”.

YAŞAMINIZDA İYİKİLERİNİZ ÇOK, KEŞKELERİNİZ HİÇ OLMASIN.