Allianz Modüler Sağlık Sigortası nedir?Standart paketlerde yer alan ihtiyaç dışı hizmetler nedeni ile yükselen maliyetler yerine; beklentilere göre hen esnek, hem de her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunan Allianz, Modüler Sağlık Sigortası ile sizlerin özel sağlık sigortasını kendi ihtiyaç ve beklentilerinize uygun hale getirebilmenize olanak sağlamaktadır. Bu yapı kişiye özel olup, sizler kişiselleştirilmiş”Modüler Sağlık Sigortası” ile kendi bütçenize en uygun ve esnek sağlık ürününe sahip olabileceksiniz.


Modüler Sağlık Sigortasında ne yenilikler var?


Akıllı provizyon nedir?

Türkiye sigorta sektöründeki ilk akıllı web provizyon sistemi “Allianz Port-ALL” Hastane Web Servisi Entegrasyonu sayesinde muayene sonrasında 2 saniyede provizyon onayınızı alabilir; süreç boyunca SMS ile bilgilendirme imkanından yararlanabilirsiniz.


Akıllı Reçete nedir?

Uzun süreli ilaç kullanımı gerektiren durumlarda; Allianz Web-Eczane Sistemi sayesinde ilaçlarınız bittiğinde, doktorunuzdan alacağınız tek bir “uzun süreli ilaç raporu” ile yeniden reçete yazdırmadan, ilaçlarınızı anlaşmalı eczanelerden alabilirsiniz.


NETWORK SEÇENEKLERİ

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre; sağlık hizmeti almak istediğiniz kurumları kendiniz belirleyebilir, böylece bütçenize uygun sağlık kurumlarını seçebilir ve poliçe primlerinizi düşürebilirsiniz.

network seçimleri

modüler sağlık sigortası

 

Hemen Teklif AlınKadınErkek

Poliçemde Hamilelik/Doğum teminatı istiyorum

Bilgilerimi Paylaşmayı Kabul Ediyorum.

 

Anlaşmalı Sağlık Kurumları

GENEL ŞARTLAR

Sağlık Sigortası Genel Şartları

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Hayat Sigortaları Genel Şartları

ÖZEL ŞARTLAR

Modüler Sağlık Sigortası Özel Şartları

Hayat Sigortası Özel Şartları

Modüler Sağlık Sigortası Bilgilendirme Formu